Медичне обладнання

Ми продаємо медичне обладнання від світових виробників

Монітори пацієнта

Монітор пацієнта - це багатопараметричний приліжковий монітор для моніторингу і контролю основних фізіологічних параметрів пацієнтів. Ідеально підходить для моніторингу базових параметрів стану пацієнта та стандартного оснащення палат  інтенсивної терапії та відділень реанімації. Ідеальне бюджетне рішення для Вашого медичного закладу.

Рентген апарати

Рентгенівський апарат - це сукупність обладнання для отримання та використання рентгенівського випромінювання. Використовується в медицині (рентгенографія, рентгеноскопія, рентгенотерапія) дефектоскопії, неруйнівному контролі. Рентгенівські апарати особливої конструкції використовуються в рентгеноспектральному та рентгеноструктурному аналізі. Рентгенівський апарат входить до складу інтроскопа та томографа.

Апарати УЗД

УЗД сканер - обладнання для неінвазивної діагностики, яка проводиться при допомозі ультразвукових хвиль, які не сприймаються людським вухом, чия частота лежить в межах від 20 до 100 кГц..

МРТ апарати

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) – спосіб отримання томографічних медичних зображень для дослідження внутрішніх органів і тканин з використанням явища ядерного магнітного резонансу. Спосіб заснований на вимірюванні електромагнітного відгуку атомних ядер, найчастіше ядер атомів водню, а саме на порушення їх певним поєднанням електромагнітних хвиль в постійному магнітному полі високої напруженості.

Телефон:

+38 (098) 410 99 95

Електронна адреса:

office@greatmed.com.ua

Адреса:

Україна

КиІв